SVADBA VAŠICH SNOV, NAŠIMI RUKAMI

Od romantického zasnúbenia k svadbe snov vedie dlhá a náročná cesta. Pomôžeme vám ju prejsť s ľahkosťou!

Vymyslíme vašej svadbe tému a vizuálnu identitu, pretavíme ju do dekorácií, svadobných pozvánok aj drobností pre hostí. Vybavíme vám ideálne priestory, vyzdobíme sálu aj obradnú sieň a zabezpečíme hladký priebeh, aj keď sa rozhodnete povedať si áno v exteriéri, mimo obvyklého prostredia kostolov či úradov. Vyberieme a dohodneme vám vizážistku, kaderníčku aj fotografa s kameramanom, všetko v súlade s vašimi vlastnými túžbami a preferenciami. Zabezpečíme kvety a svadobnú kyticu, vďaka ktorej sa budete cítiť ešte o kúsok výnimočnejšia. Rovnako zostavíme sladkú ponuku candy baru na čele s unikátnou svadobnou tortou, a to tak, aby sme potešili nielen maškrtné jazýčky hostí, ale aj oči všetkých prítomných. A najmä - zbavíme vás predsvadobných stresov a organizačných starostí, ušetríme vám čas aj peniaze, a pripravíme svadbu krajšiu, než ste sa vôbec odvážili snívať. Obráťte sa na nás a dohodnite si úvodné, nezáväzné stretnutie!

Ľudia za kulisami

Poslaním INNESSA je plniť aj tie najodvážnejšie svadobné sny.
INNESSA samotná je splnením toho môjho.
Začínali sme pred rokmi ako svadobný salón, postupne rozširovali svoje služby, až sme vyrástli na úspešnú svadobnú agentúru s tímom, ktorý ku každej svadbe pristupuje ako k svojej vlastnej. So zápalom a nadšením.
Po štúdiach technických odborov a rokov praxe audítora v IT oblasti som sa svojich vášni nevzdala, svadobný salón si otvorila popri hlavnom zamestnaní, až sa postupom času svadby opäť stali ústrednou náplňou mojich dní.Práve vďaka tomu sa môžem s vami stretávať a plánovať jeden z najdôležitejších dní vo vašich životoch.
Verte mi- je mi cťou a potešením.

Inna Andruščenková, zakladateľka