Urobíme všetko preto,
aby ste si váš deň D užili naplno

Povedzte nám svoje áno! Radi pre vás vymyslíme a pripravíme svadbu od A po Z. Ak však túžite pomôcť len s malými časťami komplikovaných svadobných príprav, pozrite si našu ponuku a vyskladajte si vlastný balíček služieb, ktorý vyhovuje práve vám!
Láka vás veľkolepá svadba na zámku alebo túžite po intímnej rodinnej oslave v útulnom prostredí? Stačí nám dať vedieť! Či si svoj veľký deň predstavujete v elegantnej reštaurácii, rodnom alebo vzdialenom meste, v kultúrnom dome, na lúke či v modernej a elegantnej sále s terasou, radi vám vaše vysnívané priestory nájdeme, objednáme aj vyzdobíme.
Detaily, ktoré rozhodujú. Nemusíte získať priestory snov - aj z tej najobyčajnejšej sály dokážeme s vkusom vyrobiť magické miesto pre vašu oslavu. Vy viete, čo sa vám páči, a my vieme, ako to dosiahnuť. Ponúkame aj originálnu výzdobu pre svadobné autá a čokoľvek ďalšie, čo okrem sály a obradnej siene vyzdobiť potrebujete. PDF
Osloboďte sa od stien úradov či kostolov a povedzte si svoje “áno” na mieste, ktoré máte radi. Zabezpečíme všetko, čo potrebujete, aby sa z romantického nápadu stala realita, ktorá predčí očakávania všetkých zúčastnených.
Kvety k svadbe patria! S našou vášňou pre farby, vône a dobré nápady vám aj zo strohej sály vyrobíme rozprávku. Svadobná kytica, pierko a výzdoba z kvetov podľa vášho gusta, našimi rukami, vždy s vkusom a láskou. Prevoňajte si svadbu tým najpôvabnejším spôsobom!
Vymyslíme, pripravíme, vytlačíme, doručíme. Pozvánky k svadobnému stolu, svadobné oznámenia, obálky, menovky, zasadací poriadok či etikety na fľaše - maličkosti, ktoré robia dojem. Vložte ich do našich rúk a nechajte sa príjemne prekvapiť!
Sladkosti v našej réžii. Aby vaša svadba nielen tešila a dojímala, ale aj skvelo chutila! Svadobnú tortu aj candy bar plný zákuskov, koláčov a sladkých drobností zladíme k výzdobe a prispôsobíme vašim chutiam. Záleží nám na tom, aby jedlo nebolo len nádhernou kombináciou chutí, ale aj pastvou pre oči.
Buďte krajšia, ako ste si vysnívali! Poradíme najvhodnejšiu vizážistku aj kaderníčku, dohodneme s nimi čas aj cenu. Koniec koncov, už sme sa stretli, poznáme vaše nároky, časový harmonogram aj rozpočet. Nemusíte tráviť hodiny výberom a zháňaním odporúčaní - radi to urobíme za vás.
Jediný deň, tisíce neopakovateľných zážitkov, pocitov a spomienok. Ako zariadiť, aby nevybledli? Zorientovať sa na trhu fotografov a kameramanov rôznych žánrov, cien a kvality môže byť komplikované - najmä ak ste pred objektívom profesionála do dnešného dňa nestáli. Radi vám pomôžeme a vyberieme zo širokej ponuky overený talent, ktorý do vášho svadobného príbehu dokonale zapadne.
Dovoľte vašej svadbe vyniknúť! Šikovne umiestnené svetlá a profesionálne ozvučenie sú ako kvalitný make-up, ktorý umocní dojem bez toho, aby k sebe vzťahoval pozornosť. Pre krásne fotografie a nádherné video nie je okrem šťastných aktérov nič dôležitejšie, ako dostatočné a príjemné svetlo, ktoré lichotí vašej pleti a posilní atmosféru v sále aj efektnosť výzdoby.
Vy na svoju svadbu nezabudnete nikdy. Našou úlohou je postarať sa o to, aby na ňu s nadšením spomínali aj vaši hostia. Hoci ste pre nich hlavným pútačom a potešením, určite sami dobre viete, že sú dobré svadby a potom sú svadby skvelé. Vaša bude tou najlepšou aj preto, že hosťom dokážeme pripraviť príjemný, nevtieravý program pre malých aj veľkých. Samozrejme, všetko podľa gusta novomanželov.
Majte veci pod kontrolou a užite si svoj deň “D” bez stresu z príprav a organizačných zakopnutí. Vy plánujete svadbu len raz, my každý víkend. Dôverujte nám! Všetko štýlovo aj časovo zladíme, postaráme sa o každého dodávateľa aj hosťa. Vždy myslíme dopredu a sme pripravení pohotovo reagovať, aby ste sa vy mohli sústrediť na to najdôležitejšie - seba a vašu polovičku.
Nemíňajte zbytočne. Vaša svadba si zaslúži to najlepšie, nie všetko je však nutné kúpiť. S radosťou vám zabezpečíme prenájom vhodného inventára, od stoličiek a svetiel až po fotostenu a unikátne dekorácie. Obráťte sa na nás!