Ďakujeme veľmi pekne. Čo sa týka Vašej práce, tak to nielenže splnilo naše očakávania ale ďaleko ďaleko predčilo, lebo niečo tak nádherné, rozprávkové a očarujúce sme ešte nevideli a nezažili a sme nesmierne radi, že sme si Vás vybrali a že ste dodali našej svadbe ten správny šmrnc a premenili všedný priestor na niečo tak neskutočne krásne.Aj vďaka Vám bola a bude naša svadba nezabudnuteľná, lebo takéto niečo si budeme pamätať do konca života. Cítili sme sa naozaj neopísateľne a to hviezdne nebo podľa mňa urobilo veľmi veľa. Nielen my ale aj naši hostia boli z toho všetkého úplne očarení, takže z mojej strany ja osobne Vám budem iba odporúčať, pretože si myslím, že ste sa úplne trafili do všetkého do každého detailu.

A čo sa týka svadobnej kytice, tak tá bola nesmierne krásna, ešte krajšia o akej som snívala..a na fotkách vyzerá úžasne a ešte krajšie..

Prajem Vám nech sa Vám darí vo všetkom a naozaj ďakujeme za všetko, Vaše služby sú na vysoko profesionálnej úrovni,s čím sa človek nestretáva každý deň, preto som veľmi šťastná, že som Vás mohla spoznať a bolo mi cťou 
Samozrejme, že keď budú fotky pošlem Vám tie najlepšie a budem Vás všade odporúčať..

Vlaďka & Tomáš B.


Svadobná sála: Divadlo Púchov

Foto: Foka photography - Katarína Adamičková

Portrétové foto:  Zuzana Navojova photography

Kontaktujte nás

Páči sa Vám čo robíme a ako to robíme? Chceli by ste tiež event, na ktorý budete pyšný? Kontaktujte nás.